Кремль повертається до порядку нової холодної війни – політтехнолог

432
Путін провалив свій план щодо Трампа?

Президент Росії Владімір Путін під час саміту G20 нічого суттєвого не домігся від президента США Дональда Трампа, тому Кремль повертається до порядку нової холодної війни. Таку думку висловив політтехнолог Тарас Березовець.

«Путін провалив саміт G20 і нічого суттєвого не домігся від президента Трампа. Провал не приховати жодними, призначеними для внутрішньої аудиторії відфотошопленими фото, де світові лідери зібралися навколо порожнього крісла, куди московські політичні шулери додали Путіна», – підкреслив фахівець у своєму Facebook.

«Завербувати» Трампа, як свого часу Джорджа Буша-молодшого після дзвінка 11 вересня 2001 року, не вдалося. Головний маркер підсумку проваленої місії в Гамбурзі – підготовлене рішення Москви вислати з Росії 30 американських дипломатів і заарештувати майно посольства США», – зазначив Березовець.

Крім того, він нагадав момент, коли перед самими президентськими виборами в США Барак Обама вислав 35 російських дипломатів за шпигунство: «Путін відповідати не став, щоб не псувати відносини з Трампом зі старту. Трамп ще потім твітнув про те, який Путін молодець і розумник, не повівся на провокацію».

«Коли ілюзії на перезавантаження відносин з Вашингтоном розвіялися як туман, через 7 місяців полковник КДБ вирішив таки вислати американських дипломатів. І цим сказано все. Надії більше немає, Кремль повертається до порядку нової холодної війни. Із запізненням, Вашингтон вже став на її рейки кілька місяців тому», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв