ВРУ не має інтересу до реальної роботи – експерт про депутатські канікули

460
Експерт зауважила - нардепи зовсім не горять бажанням працювати реально

Верховна Рада України не має глобального інтересу до реальної роботи. Максимум, чого варто очікувати, то це продовження роботи на тиждень. Такий прогноз зробила засновник компанії SIC Group Ukrainе, політтехнолог Катерина Одарченко, оцінюючи намір спікера ВРУ продовжити сесію до вересня.

«Візит Столтенберґа та інших західних представників до Києва – це можливість для чиновників налагодити контакт, оцінити ситуацію. При цьому на засіданні Ради, де обговорювалися перспективи членства України в НАТО, стандарти Альянсу, не було й третини депутатів. Це свідчить про те, що інтересу до реальної роботи немає. Ця ситуація показова, тому плани працювати до кінця літа – піар-крок», – підкреслила Одарченко у коментарі Слову і Ділу.

Більше того, додала вона, Парубія складно назвати авторитетом для інших політиків.

«Парубій організувати роботу Ради не може. Роботу ВР можуть організувати голови фракцій або президент, якщо чинитиме організаційний тиск на власну політисилу. Якщо цього не відбулося вчора, коли на порядку денному було питання членства в НАТО, то навряд чи це відбудеться в майбутньому», – переконана фахівець.

За її прогнозом, максимальний варіант для депутатів – продовжити роботу на тиждень, але не до вересня: «Питання щодо зняття недоторканності зможуть вирішити швидко. Тим більше регламентний комітет свою позицію озвучив».

За її словами, щодо реформ, то голосування можуть пройти за аналогією з ухваленням бюджетних рішень.

«Поспіхом уже голосували за бюджет. Так само голосуватимуть за пенсійну та медичну реформи, а потім критикуватимуть їх на ефірах», – підкреслила політтехнолог.

Коментарi

Коментарiв