В Росії організували автомобільний хрестовий хід на Донбас з іконою Путіна (фото)

978
З Росії на Донбас організовано хресний хід з іконою Путіна

У Єкатеринбург 15 липня прибудуть учасники автомобільного хресного ходу «Велика Росія», який проходить від Магадану до Донбасу. Про це повідомляє znak.

Координатор свердловського відділення «Національного громадського руху» (НОД, виступає організатором хрестового ходу) Єгор Волков повідомив, що так званий автомобільний хрестового хід стартував з Магадана 12 червня.

Його організатори мають намір побувати в 80 російських містах і завершити свою подорож в Луганську і Донецьку 28 серпня. Довжина маршруту становитиме приблизно 20,7 тисяч кілометрів.

Учасники автопробігу стверджують, що його мета – «скріпити найбільше число міст і відновити єдність з наступними після Криму відірваним від Великої Росії регіоном Російського Світу – Новоросією».

У «події» беруть участь 5 автомобілів, в тому числі броньований Ford (колишня машина інкасаторів) і автомобіль з перевізний дзвіницею. В автопробігу учасників супроводжує Казанська ікона Божої Матері «Державний Покров», написана спеціально для цього заходу соратниками «Нода», що живуть при монастирі в Уфі.

Посередині ікони зображена георгіївська стрічка, зверху якої – образ Богородиці, а знизу – лідери народного ополчення в боротьбі з поляками в 1612 році Кузьма Мінін і Дмитро Пожарський, яких НСД вважає своїми батьками-засновниками.

Після завершення подорожі учасники мають намір подарувати «намолену» ікону російському президенту Владіміру Путіну для «підтримки на майбутніх президентських виборах».

За словами Волкова, ікона буде передана через московську митрополію.

Коментарi

Коментарiв