Путіна вважають великим, однак насправді він просто міль – історик

494
Історик переконаний - насправді Путін лише звичайна політична "міль"

Президента Росії Владіміра Путіна вважають у світі великим політиком, однак усе це все тільки тому, що Росія володіє ядерною зброєю. Таку думку висловив український письменник, історик і громадський діяч Юрій Топчій.

«Розумієте, у наш час немає видатних політиків, а Путіна вважають таким тому, що він очолює велику країну, у якій всі ходять по-великому щодня. Ось у чому річ. Його (Путіна), хоч він і міль, вважають великим, тому що в нього є величезна кількість ядерних ракет і божевільних, готових лизати йому дупу, називати святим Володимиром II тощо. Дуже комфортний світ!», – пояснив історик у коментарі Гордону.

Також він зізнався, що йому «подобається дивитися на все такими очима, як у божевільних москалів».

«Оскільки це чудово, драйвово та гарно думати, що вони великі й усі їх бояться! Якби зараз усі боялися українців – це було б погано? Та ми б кайфували від цієї думки! Але нас ніхто не боїться», – зазначив Топчій.

«Якби уся Америка тремтіла тільки з однієї згадки про Україну, то ми б зовсім подуріли від гордині! Але ми відносно невелика країна, порівняно з Росією, але досить велика, щоб вести з нею війну, бути проблемою для російської окупації та ресурсом для Європи», – підсумував письменник.

Коментарi

Коментарiв