Адвокати Насірова виривають норми права з контексту, аби його виправдати – нардеп

312
Нардеп попередив - адвокати Насірова хочуть виправдати його попри норми права

Окружний адміністративний суд Києва розглядає позов Романа Насірова до Державної фіскальної служби України, який має на меті ускладнити його притягнення до відповідальності. Про це розповів народний депутат Андрій Журжій, зазначивши, що цим позовом адвокати намагаються визнати, що Насіров «не мав повноважень відмовити в наданні розстрочки компаніям Онищенка».

«Адвокати Насірова виривали норми права з контексту і намагалися довести, що Наказ ДФС має вищу юридичну силу, аніж положення Податкового кодексу України! Разом з тим, взагалі не зрозуміло яким чином будь-які рішення, дії чи бездіяльність, вчинені ДФС України, порушують права Насірова!», – заявив нардеп.

Також він висловив здивування тим, що судді не дозволили прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вступити у справу, аргументуючи це тим, що провадження здійснюється Національним антикорупційним бюро.

«Рішення по справі має бути винесено до 5го серпня, але якщо позов буде задоволено, рішення цих 3х суддів надзвичайно ускладнить притягнення Насірова до кримінальної відповідальності!», – підкреслив парламентар.

Друзі, хто вчора пропустив, повідомляю надзвичайно важливе про справу #насіровВчора в Окружному адміністративному суді…

Опубліковано Андрієм Журжієм 13 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв