Мінкульт звинуватив УПЦ МП у співпраці з терористами

554
Євген Нищук відверто звинуватив УПЦ МП у співпраці з терористами так званої ЛНР

Міністр культури Євген Нищук звинуватив УПЦ МП у співпраці з терористами. Це сталось після того, як митрополит УПЦ МП Митрофан (Юрчук) схвалив кандидатуру керівника нового так званого комітету з релігії так званої ЛНР Андрія Ліцоєва.

На початку травня луганською сепаратистською інформаційною агенцією «Істок» було оприлюднене інтерв’ю з Андрієм Ліцоєвим, очільником так званого Комітету у справах релігії та духовності терористичної організації ЛНР. Про це повідомляє Міністерство культури України.

Новопризначений чиновник-сепаратист сам заявив про те, що створенням вказаного вище Комітету, а також призначенням його на посаду керівника цього органу, опікувався особисто владика Митрофан.

Міністерство культури України відзначило, що подібні «ганебні тенденції» мають тривалу історію й закликало вірян УПЦ публічно засудити військову агресію Російської Федерації проти України й визначитись стосовно тих, хто зайняв відверто колабораціоністську позицію, відкрито співпрацюючи, морально виправдовуючи й духовно підтримуючи російських окупантів.

Коментарi

Коментарiв