Піар Турчинова і його команди – Савченко про закон щодо реінтеграції Донбасу

356
Савченко переконана - законопроект щодо Донбасу є лише піаром Турчинова і його команди

Закон про реінтеграцію Донбасу – це така собі державна зрада. Політики знову не називають усе своїми іменами, після чого у європейських судах Україна програватиме судові позови, оскільки у нас не було готового законодавства під ці процеси. Про це заявила позафракційна народна депутатка Надія Савченко, коментуючи питання щодо законопроекту про реінтеграцію/деокупацію Донбасу.

За словами Савченко, щодо положень цього законопроекту їй відомо тільки те, що з’являлося у мережі Інтернет, а ось жодних публічних обговорень не було.

«Стосовно того, що є «викинуто» у медійний простір. Цей проект є нікчемним юридично. Реінтеграція – це склеювання того, що розпалося, це повернення людей. Там немає нічого про людей. Там є визначення деяких понять, які юридично фіксуються не в належність послідовності і не досить грамотно», – заявила нардеп в ефірі ZIK.

Також вона зізналася, що не може зрозуміти, для чого потрібен цей законопроект.

«Чи то для того, щоб сколихнути суспільство і давати йому якісь посили для роздумів, чи то просто для того, щоб черговий раз знівелювати все, що можна було б затвердити у законодавчому полі для того, щоб потім можна було захищатися проти Росії», – наголосила парламентар.

«Тобто, така собі державна зрада, коли ми знову не називаємо речі своїми іменами і потім знову у європейських судах ми будемо програвати судові позови, тому що у нас не було українського готового законодавства під ці процеси. Тому я не можу зрозуміти. Або це піар-хід Турчинова і його команди. Тому що немає людини, яка пише цей законопроект. Вона не висвітлена. Нікого не допускають до його створення», – зазначила депутатка.

Коментарi

Коментарiв