Екс-посол США пояснив, через кого Україна не зможе стати членом НАТО

588
В Європі бояться, що вступ України до НАТО "спровокує Кремль"?

Протягом наступних щонайменше 10 років Україна не вступить у НАТО, оскільки європейські союзники організації «бояться спровокувати Москву». Про це заявив колишній посол США в Україні Джон Гербст, передає The Business Insider.

За словами дипломата, 2020 рік, про що говорить Президент України Петро Порошенко, є найбільш «оптимістичним сценарієм».

Ґербст підкреслив, що для членства в НАТО Україні слід позбутися територіальних суперечок, оскільки на заваді вступу може стати окупований Росією Крим, а також Донбас, де досі триває війна з російськими силами.

«Та якщо Україна стане членом НАТО, не можна виключати додаткову агресію з боку Москви. Водночас, Москва буде обмеженою у своїй відповіді, тому що агресія вже приносить їй проблеми у вигляді санкцій і міжнародної ізоляції», – зазначив екс-посол США, нагадавши, що Росію виключили з G8.

Крім того, він додав, якщо війна закінчиться та Україна приєднається до НАТО, то вона отримає ще більше допомоги у вигляді обладнання, військових тренувань і розвідувальних даних.

«Однак поведінка Росії в Україні вказує на її бажання робити крайні речі для досягнення кінцевої мети. Однак поки У Кремлі не з’явиться менш войовничий президент, Україна навряд чи вступить в НАТО», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв