Через націоналізацію «ПриватБанку» Коломойський подав майже 100 позовів до суду

298
Коломойський почав справжню судову епопею через націоналізацію "ПриватБанку"

Колишній власник «ПриватБанку» Ігор Коломойський і пов’язані з ним компанії і особи подали в суд 90 позовів у зв’язку з націоналізацією «Привата».

Зокрема, позови подані проти Національного банку України, Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізосіб і державного «ПриватБанку». Про це повідомляє Укрінформ.

Коломойський оскаржить саму процедуру виведення «ПриватБанку» з ринку (4 позови), постанову Кабміну про входження держави в капітал фінустанови (2 позови) і намагається розірвати поручительство по кредитах рефінансу (1 позов).

До судів подано також 42 справи, в яких позивачі намагаються оскаржити те, що вони пов’язані з власниками «Приватбанку. Зокрема, це позови від сім’ї Суркісів, футбольного клубу «Динамо Київ», який очолює голова сім’ї, і «Акцент Банку», який є власністю родини.

Іще 19 справ направлено до суду з метою скасувати процедуру ball-in, коли депозити великих вкладників ставали капіталом банку при націоналізації.

У 17 справах офшори і фізичні особи, визнані пов’язаними з «ПриватБанком», оскаржать припинення нарахування відсотків по депозитах.

Коментарi

Коментарiв