Держдума РФ створила умови для захисту злочинців з України

526
Державна Дума РФ фактично надала імунітет злочинцям, які мають український паспорт і втекли з України

Своїм рішенням про спрощення процедури відмови від українського громадянства Держдума РФ фактично надала імунітет злочинцям, які мають український паспорт і втекли з України. Про це заявив відомий російський опозиціонер  Константін Боровой.

За його словами, з формальної точки зору «для присвоєнні громадянства Росії потрібна відмова від усіх інших громадянств». Таким чином, це рішення «формально дозволяє подолати обмеження іншого російського закону про виключення подвійного громадянства».

«Спрощення процедури є необхідною для того, щоб в України як у держави не було можливості впливати на громадянство власних громадян. Тобто фактично Держдума взяла на себе функцію іншої держави визначати, є ця людина громадянином чи ні», – підкреслив він у коментарі Обозревателю.

Також він зауважив – Росії взагалі не потрібні нові громадяни. «Просто йдеться про тих, хто не вважають себе громадянами України, хто зрадив державу, пішов на службу до окупантів. Для них процедура істотно спрощується. Вони потрапляють під захист російської держави. Навіть ті, хто скоїв злочини. По суті, до прийняття такого рішення Росія не могла захищати цих злочинців. А тепер може».

Коментарi

Коментарiв