Священик відкрив таємниці поїздки Путіна на Валаам

937
Священик розповів, що цього разу Путін не дарував яхт під час візиту на Валаам

Президент Росії Владімір Путін завітав на острів Валаам не з пустими руками, але привіз він туди не яхту. Про це розповів очільник прес-служби патріарха Кирила Олександр Волков.

«Президент приїхав на машині за кермом, відкрив задні двері, за якими сидів офіцер СБП (що цілком природно) і тримав в руках червону коробку, в якій перебувала ікона. Оскільки так вийшло, що я сам цю коробку тримав через 10 хвилин, можу сказати, що це була важка ікона. Навряд чи президенту було б зручніше з нею йти в храм», – зазначив Волков.

За його словами, цього разу Путін не дарував жодних яхт храму, щоправда свого часу дарував.

«Багато років тому в користування церкві Управління справами президента передало яхту «Паллада», яка іноді використовується для прогулянок на свіжому повітрі як свого часу Патріархом Алексієм, так і нині Патріархом Кирилом. Втім, більшу частину часу вона стоїть біля причалу», – наголосив священнослужитель.

Він також пояснив, чому Кирил взяв під руку Путіна.

«Вийшовши з вівтаря, вони (Путін і Кирил) попрямували до машини патріарха, оскільки той запропонував президенту доїхати до монастирського архондарика на його машині, бо ніякої іншої машини поруч не виявилося. Президент погодився. Залишалося тільки вибрати, хто з них, на яке місце сяде, оскільки місце за кермом було вже зайнято водієм. Так вийшло, що обидва захотіли зайняти ліве заднє місце, надавши праве заднє місце своєму візаві. І будучи господарем машини, патріарх взяв під ручку президента, щоб запропонувати йому сісти праворуч, але президент цим місцем своєю чергою поступився патріарху. Так вони і проїхали кілька сотень метрів», – зазначив представник патріарха.

Талантливые интерпретаторы.Поездка на Валаам выдалась особенно богатой на сенсации, журналистские открытия и материал …

Опубліковано Alexander Volkov 13 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв