Настя Рудніцька: НАЗК нахабніє у всіх на очах замість боротьби з корупцією

541
Настя Рудніцька, журналістка

Корчак поскаржилася, що її підопічні не можуть перевіряти декларації українських високопосадовців через низькі зарплати. Низькі у її розумінні – 12-15 тисяч гривень.

Ні, ну воно то ясно, що сидіти і читати е-декларації наших можновладців із мільйонними і подекуди навіть мільярдними цифрами складно. На психіку тисне іще так. Однак чи має пані Корчак право робити такі заяви з огляду на те, що її відомство зробило внесок в українську боротьбу з корупцією на рівні дірки від бублика?

Не можу висловити захвату від САП і НАБУ, які теж «ведуть активну боротьбу з корупцією», проте порівняно з ними НАЗК – ніщо. Якщо щодо Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури у ЗМІ видно заголовки на кшталт «НАБУ планує вручити підозру такому-то нардепу», «НАБУ почало розслідування такого-то факту», то щодо НАЗК – «Корчак поскаржилася на низькі зарплати своїх працівників», «Корчак не змогла пояснити походження 400 гривень свого доходу у грудні». Тобто тут навіть видимість роботи створювати не намагаються.

Отож, постає питання – за що шановним антикорупційникам у НАЗК платити навіть ті ж «низькі» 12-15 тисяч гривень?

Коментарi

Коментарiв