Луценко хоче просто пропіаритись на справі Добкіна – активіст

306
Очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін

Справу одіозного нардепа з «Опоблоку» Михайла Добкіна потрібно було віддати НАБУ. яке отримало б від парламенту дозвіл на арешт і запобіжний захід. Натомість Юрій генпрокурор Юрій Луценко вважає, що це діло стане для нього гарним піаром, тому й не хоче, аби антикорупціонери зайнялись нардепом. Про це заявив очільник правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Справи Полякова і Розенблата вело Антикорупційне бюро. Його представники наголосили, що ці фігуранти точно втечуть, бо мають вплив на судову систему, тож НАБУ просить арешту цих нардепів. Як тільки б парламент це дозволив, їх би «запакували» у СІЗО», – підкреслив Шабунін в ефірі ZIK.

Стосовно Добкіна, за його словами, його справа проходить «нелогічно», адже ГПУ взяла на себе повноваження, яких не має.

«ГПУ просить те саме, що й НАБУ у справах Полякова і Розенблата. Отримує на це дозвіл – і Добкіна спокійно випускають. Чому? Вчора Юрій Віталійович, розуміючи всю абсурдність ситуації, заявляє, що ГПУ не має права затримувати і арештовувати депутатів. Та потрібно було підписати всього три папірці і все б зробило НАБУ», – зазначив активіст.

Тому, переконаний він, якщо Луценкові потрібен був піар, усе можна було дуже вміло розіграти.

«НАБУ могло б здійснити затримання і передати справу Добкіна до ГПУ. Це питання бажання і готовності. Окрім того, я переконаний, що Добкін не сяде в тюрму, бо без голосів «Опозиційного блоку» не існує парламентської більшості. Тож ця справа нічим не закінчиться», – підсумував очільник ЦПК.

Коментарi

Коментарiв