ЗМІ з’ясували, чим Порошенко сильно дратує Євросоюз

692
Європу почало дратувати намагання Порошенка пропіаритися на ЄС

Європейських політиків почало дратувати, коли Президент України Петро Порошенко та інші представники влади використовують Європейський Союз у своїх піар-промовах.

Про це повідомили у коментарі Апострофу джерела європейських дипломатичних колах, коментуючи виступ Нідерландів на саміті ЄС-Україна проти включення в текст підсумкової декларації пункту про можливість вступу України в ЄС.

«Це позиція не тільки Нідерландів, фактично Нідерланди висловили те, що думають багато інших країн, зокрема Німеччина і Франція, які відчувають, що їх тут обдурили, і тому це все стає позицією всього Європейського Союзу», – стверджують співрозмовники видання.

«Європейських політиків уже починає діставати використання ЄС у всіх піар-промовах українських політиків: мовляв, все, що ні станеться з Україною, відразу ж ваш президент з цього робить піар і ніколи не питає, чи згодні ми, щоб нас так використовували».

За словами джерел ЗМІ, якщо українська влада зробить висновки і не буде далі використовувати країни ЄС для внутрішньополітичних ігор, то у ще Європі готові терпіти.

«А якщо далі буде таке тривати, то ми не дозволимо щоб нас використовували», – заявили співрозмовники ресурсу.

Коментарi

Коментарiв