Невідомі патріоти розправилися з тітушководами Кернеса і Добкіна у Харкові

923
Невідомі жорстоко розправилися з тітушководами Кернеса і Добкіна у Харкові

У Харкові невідомі патріоти підстрелили боксера Олексія Мазикіна та жорстоко побили Артура Марабяна, які входили до силового блоку колишнього губернатора Харківщини Михайла Добкіна та чинного мера обласного центру Геннадія Кернеса.  Про це повідомив відомий волонтер Роман Синіцин на своїй сторінці у Facebook.

За словами Синіцина, після побиття Марабян перебуває у реанімації.

«Персонаж – відомий дуже. Людина Гепи. Кримінальний авторитет, такий середненький. Тітушковод. Спортсмен. Купа відео в інтернеті часів 13-14 року», – підкреслив волонтер.

Слід зауважити, що у поліції області підтвердили факт побиття Марабяна, щоправда, як стверджують, правоохоронці, він від госпіталізації відмовився. Про це повідомляє місцеве видання 057.ua.

«Офіційні заяви від цього громадянина не надходили. Факт події внесли до Журналу єдиного обліку правопорушень. Обставини події з’ясовуються», – додали правоохоронці.

Крім того, за словами волонтера, в реанімації перебуває і Мазикін.

«Мазикін є відомим неширокому загалу тим, що він – боксер, входить у топ-50 українського рейтингу. Ще більш неширокому загалу він є відомим тим, що був людиною Допи. Силовий блок. Теж тітушки. Викормиш покійного кримінального авторитета «Іспанця», – наголосив активіст.

Тут в Харкові останній тиждень відбуваються дуже цікаві події, які залишаються непоміченими.1) Невідомими патріотами б…

Опубліковано Roman Sinicyn 15 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв