Джерело в ЄС зробило Україні серйозне попередження стосовно Макрона

1246
Дипломат порадив Україні не покладати серйозних надій на Макрона

Україні не варто покладати великих надій на президента Франції Еммануеля Макрона і його можливу роль в припиненні військової агресії РФ проти України на Донбасі. Таку думку висловив високопоставлений європейський дипломат, який побажав зберегти свою анонімність.

«Макрон молодий хлопець. У нього амбіції. Він хоче бути новим Шарлем де Голлем Європи, Гельмутом Колем Європи. Він зараз, як чиста дошка, хто на нього вплине, так далі і буде. Він поки займається формуванням команди, а питаннями України займається МЗС, який ставиться до України стримано, якщо не сказати, що дуже стримано. Тому Франція не буде нічого робити. І у нього Україна поки не у пріоритеті», – запевняє джерело Апострофа.

За словами дипломата, зусилля ЄС з врегулювання конфлікту завмерли в очікуванні результату переговорів США і Росії.

«Тут у всіх уже опустилися руки, всі чекають, до чого домовляться росіяни та американці. Зараз ситуація виглядає так, що немає ніяких домовленостей, вони тільки почали контактувати. Тому хоча б розуміння того, які можливі домовленості, буде через три-чотири місяці», – переконаний співрозмовник видання.

Крім того, він зазначив, що у позиції Європи кардинальних змін з питання врегулювання на Донбасі не буде, доки не відбудуться вибори у Німеччині у вересні цього року.

Коментарi

Коментарiв