На Донбас замість «лицарів» прийшли урки, які хочуть гроші та горілку – публіцист

385
Журналіст запевнив - у Росії немає ні кадрових, ні фінансових можливостей нескінченно тягнути Донбас

Романтична історія «русского міра», яку планував Кремль на Донбасі, завершилась, так і не почавшись, тому найближчим часом що «усі ці захарченки та плотницькі рано чи пізно почнуть вимагати або від українського, або від російського уряду мільйон доларів, ящик горілки, блондинку в панчохах і вертоліт». Про це розповів російський журналіст і публіцист Алєксандр Нєвзоров, передає Гордон.

За словами публіцист, якщо Україні будуть потрібними тимчасово окуповані території, то, найімовірніше, вона їх поверне.

«Просто тому, що в Росії немає ні кадрових, ні фінансових можливостей нескінченно все це тягнути. Ми бачимо на прикладі Донбасу, що планували це як якусь красиву, романтичну історію поширення «русского міра», однак усе знову-таки впиралося у відсутність виконавців», – підкреслив Нєвзоров.

«І замість якихось московських лицарів у сяйливих обладунках туди прийшли просто урки різного ступеня романтичності, які виявилися звичайними кримінальниками, не здатними ні на що, окрім як утримувати ситуацію терором, набивати підвали трупами і закатованими», – додав журналіст.

На його переконання, війна на Донбасі не може тривати довго та завершиться у природний спосіб.

«Тобто я підозрюю, що всі ці захарченки і плотницькі рано чи пізно почнуть вимагати або від українського, або від російського уряду мільйон доларів, ящик горілки, блондинку в панчохах і вертоліт. І на цьому все закінчиться, як завжди і відбувається у терористів», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв