Путін програв, і він це розуміє – Глузман

596
Відомий психіатр переконаний - Путін уже розуміє свій програш

Відомий психіатр і колишній політв’язень, дисидент Семен Глузман пояснив, чому у режиму Путіна немає майбутнього.

За словами психіатра, у глави Кремля Владіміра Путіна є серйозні проблеми з відданістю його оточення, яке комфортно живе за межами Російської Федерації.

«Путін програв, і він це розуміє, він же розумна людина. Так, він відірвав собі Крим, як він вважає, вже назавжди. Але з Донецьком і Луганськом апетит виявився більшим, ніж можливості. Не вийшло. Але він за характером, мабуть, з тих, що не поступаються. Він боїться власного народу, тому в його нової гвардії, яка буде підкорятися тільки йому, величезна кількість людей», – підкреслив Глузман в інтерв’ю Апострофу.

На його переконання, в Росії чимало впливових людей, які не зацікавлені у конфронтації із країнами Заходу, де проходить більша частина їхнього життя. А це підриває авторитет Путіна, оскільки його оточенння не стане підтримувати його у постійних конфліктах.

«Путін хотів стати на один рівень з Америкою, він хотів, щоб його поважали. Він не хотів Третьої світової війни. І я думаю, що якби була якась інша можливість контакту, то він, можливо, не пішов би на Донецьк і Луганськ, можливо, і Крим би не чіпав. Але він так і не став «рукопожатним». На цьому все й закінчилося. Російська армія – слабка»,
– підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв