Гройсман розповів, чи планує піти у президенти

259
Гройсман зізнався, що у його житті є сфера, в якій він недопрацьовує

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман України запевнив, що не має наміру йти у президенти на наступних виборах, і не бачить себе на цій посаді. Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

«Я вже говорив про те, що я відчуваю свою ефективність саме у виконавчій гілці влади, тому таких планів у мене немає», – підкреслив Гройсман, коментуючи питання, чи планує балотуватися у президенти на наступних виборах.

При цьому він додав, що президентом України себе не бачить.

Крім того, Премєр розповів, що його робочий день, як правило, розпочинається о 8-9 ранку, а завершується о 9-10 вечора, але може бути й о 1-й чи о 2-й ночі.

«Зазвичай, я сплю по 6-7 годин, однак минулого тижня більше 5 годин не спав і нормально себе почуваю – напевно, організм адаптується і я принаймні відчуваю в собі сили», – зазначив очільник КМУ.

За його словами, в його житті є сфера, в якій він недопрацьовує.

«Насправді я намагаюсь завжди (проводити більше часу з дітьми – ред.), але мушу сказати, що тут я недопрацьовую. В мене немає стільки часу, скільки я б хотів, щоб бути разом зі своєю родиною і це є величезна така внутрішня… Це важко, але я нічого не можу з цим зробити», – зізнався Володимир Гройсман.

Коментарi

Коментарiв