Путіну підбирають «образ майбутнього» до президентських виборів – ЗМІ

386
Путіну уже зараз підготовляють "образ" до майбутніх виборів?

Російській владі поки не вдається придумати образ майбутнього, з яким Владімір Путін міг би піти на вибори 2018 року.

Про те, що ця робота йде важко, Ведомостям повідомило джерело, близьке до адміністрації президента, і колишній федеральний чиновник.

Інші близькі до адміністрації співрозмовники стверджують, що робота йде «бурхливо» і «складно»; по темі пройшло більше десятка нарад, додають двоє з них.

Відповідно до інформації джерел, у теми змінилося кілька кураторів: спершу а неї відповідав телеведучий Валерій Фадєєв, потім директор Фонду розвитку громадянського суспільства Костянтин Костін, а потім директор фонду «Общественное мнение» Олександр Ослон.

«Образ майбутнього – це програма з економікою, соціальною сферою, політичними реформами. Є труднощі, оскільки Фадєєв пішов у Громадську палату, а Костін із темою не впорався, він пропонував і нові ідеї, і ті, що були використані раніше. Ослон проводить соціологічні дослідження по цій темі», – зазначає джерело, близьке до Кремля.

За словами співрозмовника, уже знайдено нового куратора, але група засідає окремо.

Інше джерело, близьке до адміністрації Путіна, стверджує, що Фадєєв, Костін і Ослон працюють над «смислами», а зводять ідеї в Експертному інституті соцдосліджень. За кампанію в цілому відповідає перший заступник глави адміністрації Сергій Кирієнко.

Цей співрозмовник зазначає, що обставини змінюються: «Коли все починалося, був «ворожий Обама», потім з’явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. Якоїсь миті це зупиниться, щоб все перетворити на програму».

За словами колишнього федерального чиновника, нині серед ідей «з’явилася тріада «справедливість, повага, довіра»…, однак вона не замінить образ майбутнього, хоча можуть спробувати це зробити».

«Чіплятися за цю тріаду не будуть, просто Кирієнко на зустрічах із губернаторами всіляко наголошує, що люди хочуть справедливості і показна розкіш буде каратися», – додала людина, близька до влади РФ.

За її словами, ниніобразом майбутнього займається десяток різних груп, у тому числі Центр стратегічних розробок Олексія Кудріна і президент «Сбєрбанка» Герман Греф.

«Концепцій дуже багато, і вони настільки різні, що пов’язати їх складно – тобто робота йде складно не тому, що хороших ідей немає, а тому, що надто багато думок», – ідеться у повідомленні.

За словами однієї людини, близької до російської АП, образ майбутнього має бути готовий до кінця вересня. Інше джерело стверджує, що до початку кампанії в грудні.

Коментарi

Коментарiв