Боєць «Правого сектора» детально проаналізував поранення Дейдея

879
Якщо Дейдей стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути крупнішим, щоб пробити навиліт ногу - боєць АТО

Нардеп від «Народного фронту» Євген Дейдей отримавдосить суперечливе осколкове поранення у зоні АТО, оскільки, судячи з рани, такий осколок навіть може вбити людину. Таку думку висловив боєць «Правого сектора» Олексій Бик.

«Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у ногу навиліт без пошкодження судин чи кістки. Це просто дике, непристойне везіння. З таким щастям, як каже одна розумна людина, довго не живуть», – підкреслив боєць «ПС».

За його словами, розмір осколка та його маса, судячи з рани, є невеликими, щоправда навіть він міг вбити людину.

Тому, додав він, виникає одразу кілька запитань. Зокрема, чому вхідний і вихідний отвори є практично однаковими за розміром?

«Для такого характеру ушкоджень швидкість осколка має бути близькою до максимальної. Але така швидкість буває лише одразу після вибуху, а потім поступово зменшується. Тобто, щоб осколок міни 82 міліметри пробив навиліт депутатську ногу та лишив однакові рани на вході та виході, Дейдей мав стояти дуже близько до самого вибуху. Але тоді чому тільки один осколок перебував у епіцентрі вибуху міни, коли густота розльоту є ще дуже щільною?», – зауважив Олексій Бик.

На його переконання, якщо Дейдей стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути крупнішим, щоб пробити навиліт ногу.

«Однак тоді б легко відрізнялися вхід-вихід або взагалі б ногу розворотило і, знову-таки, зачепило судини чи кістку. Маленький осколок просто застряг би у тканинах. Вхідний отвір ззаду чи спереду? Осколки досить зрідка летять паралельно землі, зазвичай входять під деяким кутом. А тут за характером проходу навиліт більше схоже на кульове, проте абсолютно не кульове», – стверджує воїн АТО.

Крім того, він запевнив, що обстрілів у той час, коли депутат він «Народного фронту» отримав поранення, не було.

З приводу поранення Дейдея.1. Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у…

Опубліковано Биком Олексієм 16 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв