Константіновський склав мандат, аби звільнити дорогу Яценюку – політолог

506
Яценюк планує повернення до ВРУ?

Народний депутат Константіновський, якого висував «Народний фронт», склав мандат, щоб звільнити дорогу у Верховну Раду України колишньому очільнику Кабміну Арсенію Яценюку. Це також свідчення того, що для бізнесу, який представляє Константіновський, депутатський мандат перестає бути цікавим через недоторканність. Таку думку висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

«Складання депутатських повноважень Константіновським – перша ластівка такого розгортання подій, коли людина відчула, що мандат несе певні загрози. Крім того, певні депутати від «НФ» перебувають зараз під певною підозрою (Максима Полякова позбавили недоторканності – ред.), і, вочевидь, Константіновський це відчуває, тому виходить з-під удару НАБУ і САП», – зазначив політолог у коментарі 24.

На його переконання, довибори до парламенту, що мають відбутися в одномандатному окрузі №220 у Києві, будуть досить цікавими.

За словами фахівця, обов’язково балотуватимуться усі опозиційні партії: «Батьківщина», ВО «Свобода», УКРОП, «Демальянс», партія екс-очільника СБУ Валентина Наливайченка «Справедливість».

«Однак перемогти цим кандидатам буде важко, тому що всі вони діятимуть в одному опозиційному сегменті, що розпорошить електорат. І є сумніви, що вони зможуть домовитися між собою. Це дасть можливість перемогти представнику того ж «НФ» і безпосередньо Яценюку. Але при умові, що «фронтовики» домовляться з «БПП», аби ті не висували свого кандидата», – висловив думку Леонов.

Коментарi

Коментарiв