Назар Приходько: Із відсунутих від годівнички «мусорів» починає лізти жовч і гній

814
Назар Приходько, журналіст і блогер

Ну і розставляючи точки над «Ї»:

Усі ми, Друзі та Побратими, свого часу потерпали від наших правопохоронних органів. Хтось ще за часів кучмізму, 9-го березня 2001-го хтось ще під час «Чорного вівторка» у 1995-му, коли ховали Патріарха Володимира, хтось вже у веселих 2000-х, хтось за режиму Януковича, а хтось і тепер.

Напевно, знайдеться навіть такий, хто потерпав в усіх вищевказаних випадках. Але суть в тому, що мусора, в незалежності від назви – це мусора. Суть така.

Справжніх правоохоронців, будь-то міліціянти чи поліцейські – обмаль, і їх не так помітно як мусорів, бо мусор – це сутність: нахабна, безкарна, бидлотна, безчесна сутність. Цей підвид завжди таким був. А чого варті «тіхарі»? Мусорва ще та.

Але НАЙГІРШИЙ підвид, це мусор, якого відправили у відставку, або звільнили. Підкреслюю, не чесний правоохоронець, якого могли звільнити через те, що він відмовився виконати злочинний наказ, а саме відсунутий від годівнички мусор. ОООО…. Це найгірші люди, адже з них, з усіх щилин починає лізти лайно, жовч і гній.

Ну не дає їм спокою, що вони поза грою, що на них забили болт, що вони нікому непотрібні, і вони починають бавитись у правдорубів. Жалюгідне видовище, яке, втім, несе серйозну суспільну небезпеку тим, що спрямоване НЕ на боротьбу з системою, а на підрив довіри до будь-чого, що відбувається в Державі. Бо ЇХ в ній нема, от і стають всі поганими. Поголівно.

Тому застерігаю, особливо молодь, НІКОЛИ не мати справу з мусорами-відставниками, бо доведуть до цуґундера, а потім ще й звинуватять зверху, ну, аби себе обілити.

За цим, дозвольте відкланятись, з повагою, агент МІ-6 та ЦРУ, а також позаштатний радник Голови ISI – Назар Приходько 🙂

Джерело: Назар Приходько

Коментарi

Коментарiв