Тука: Українці повинні звикнути до терактів і жертв у мирних містах

357
Тука переконаний - вибухи будуть у мирних містах до кінця війни з Росією

Українцям слід звикнути до терактів і жертв у мирних містах, оскільки вони не припиняться до перемоги у війні з Росією. Таку заяву зробив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, коментуючи вбивство одного з керівників ГУР Міністерства оборони України Максима Шаповала у Києві.

«Це буде відбуватися (теракти – ред.), доки ми не виграємо війну з Росією. Або не програємо її. А поки війна триває – ми змушені будемо до цього звикати. Не існує в світі країни, яка була б повністю захищена від проявів тероризму», – підкреслив посадовець в інтерв’ю Апострофу.

За його словами, вбивство Шаповала було замовним убивством конкретної людини, а не способом посіяти в Україні паніку.

«Це було демонстративне знищення. Максим був вельми знаковою фігурою в середовищі спецслужб. Як вітчизняних, так і російських. Ми зараз не можемо говорити, на жаль, про все те, що роблять наші спецслужби – і дуже успішно часом – однак повірте, вони працюють . І тому боку, зрозуміло, це не подобається», – зауважив Тука.

Крім того, він наголосив, що за бажання Шаповала можна було «прибрати» по тихому, а не за допомогою демонстративного вибуху.

«Якби не було мети влаштувати таку демонстрацію, людину могли б просто поступово труїти, і він тихо помер би від отрути за тиждень-два», – підсумував заступник міністра з питань окупованих територій.

Коментарi

Коментарiв