Кремль новим проектом готується розширити агресію в Україні – Турчинов

327
Турчинов переконаний - маячню про "Малоросію" вигадали у Кремлі

Заяви проросійських бойовиків на Донбасі є ще одним доказом агресивних планів Росії. Про це заявив очільник Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, «заяви кремлівських клоунів-маріонеток, які називають себе керманичами окупованого РФ Донбасу, щодо створення Малоросії – це ще один доказ агресивних планів Путіна та його маніакального небажання  вирішувати питання на Сході України мирним шляхом».

«Ця збочена маячня, яка була написана в Кремлі, та озвучена рядженими клоунами, на кшталт Захарченка, свідчить про бажання московських «стратегів» знову відновити просування військової агресії на захід, втягуючи в криваві жорна нові регіони України», – підкреслив секретар РНБО.

«Доля кремлівського плану «Малоросія-17» буде аналогічною «Новоросії-14», або будь-якій іншій «Дебілоросії» путінського формату», – переконаний високопосадовець.

Водночас міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін наголосив у своєму Twitter, що «Кремль намагається розіграти абхазький сценарій на Донбасі».

Коментарi

Коментарiв