Москва готова піти на загострення на Донбасі – Тимчук про «Малоросію»

423
Нардеп переконаний - заява "ДНР" про створення "Малоросії" свідчить про готовність РФ піти на загострення

Неузгодженість позицій по створенню «Малоросії» між «ДНР» і «ЛНР» є черговим свідченням протистояння між цими утвореннями. Таку думку висловив народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Цікаво, що вже на стадії виникнення «Малоросії» в ній з’явилися сепаратисти. Не встиг Захарченко завершити свій спіч, як керівництво так званої «ЛНР» спростувало входження «республіки» в «Малоросію». Мовляв, луганські бойовики вважають ініціативу передчасною і свято шанують Мінські домовленості, тим більше, що їх ніхто до обговорення цієї затії не запрошував», – підкреслив нардеп у своєму Facebook.

Він зауважив, що група «Інформаційний опір» неодноразово інформувала про внутрішньовидову боротьбу між покровителями луганських і донецьких бойовиків за можливість грабувати Донбас.

«ЛНР» навіть звинувачувало «ДНР» в спробі окупації. Між цими чудовими утвореннями діє митниця, в порівнянні з якою найлютіші «укропи» – просто діти малі. Загалом, єдиний «народ Донбасу» з конкуруючих банд зліпити не виходить», – наголосив Тимчук.

На його думку, заява про створення «Малоросії» є черговим сигналом того, що Москва не має наміру виконувати домовленості і готова піти на загострення на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв