Через корупцію нашої влади Захід домовляється про Україну без її участі – журналістка

344
США і ЄС домовлятимуться про Україну без її участі?

Заяви ватажка «ДНР» Олександра Захарченка про створення «Малоросії» насправді можуть бути «спробою вкинути в інформаційне поле ідею про новий формат» вирішення конфлікту на Донбасі. Про це заявила українська журналістка Тетяна Висоцька.

До такої думки журналістку підштовхнула таємна зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Владіміра Путіна.

«Другі перемовини (між Путіним і Трампом на полях саміту G20 – ред.) були звісно коротшими, ніж перші (ті, що тривали 2 години 16 хвилин). Це була «коротка зустріч після вечері», як сказали в Білому Домі. Але вона була, і це важливий факт», – підкреслила Висоцька.

Також вона вказала на інший не менш важливий факт.

«На офіційній вечері у Анґели Меркель подружжя Трампів і Путін сиділи поряд – і знову-таки спілкувалися, це підтвердив сам Трамп. А таке не трапляється випадково. На жаль», – додала журналістка.

Отож, на її думку, можна зробити висновок, що у зв’язку з величезною корупцією з боку чинної української влади, на Заході вже спокійно домовляються про Україну без України – звісно, не думаючи про її інтереси.

«А, значить, не дивуйтеся, якщо проект «Малоросія» – то не хвора вигадка донецьких алкашів, як хоче нас запевнити пропаганда Банкової, а перша спроба вкинути в інформаційне поле ідею про новий формат вирішення «конфлікту в Україні», як називають на Заході російське вторгнення», – підсумувала Тетяна Висоцька.

Як стало відомо, на саміті Великої двадцятки у Німеччині Путін і Трамп мали не одну, а дві зустрічі. Другі перемовини б…

Опубліковано Тетяною Висоцькою 18 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв