«Недовіра і договорняки»: нардеп розкрила шокуючі деталі про призначення нового омбудсмена

324
Альона Шкрум запевняє, що "БПП" і "НФ" змовилися про призначення нового уповноваженого з прав людини

Фракції «БПП» і «Народний фронт» увійшли в змову щодо затвердження закону про Конституційний Суд і призначення нового уповноваженого з прав людини. Про це заявила народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

За словами нардепа, президентська фракція домовилася з «Народним фронтом» призначити нардепа від «НФ» Людмилу Денисову на посаду омбудсмена в обмін на підтримку закону про Конституційний Суд.

Проте, підкреслила вона, «Народний фронт» нині момент не довіряє своїм партнерам по коаліції, що ускладнює процес ухвалення рішень.

«І, загалом-то, правильно робить, оскільки «БПП» не проголосує – у них є група УДАР, яка не хоче голосувати, є частина людей, які знають пані Денисову і не вважають її правозахисником», – зазначила Шкрум у коментарі Апострофу.

Водночас, згідно з інформацією джерел видання у владних колах, за спробою зриву голосування в парламенті за новий закон про КСУ стоїть група нардепа Сергія Льовочкіна («Опозиційний блок»), яка хоче залишити на посаді нинішнього омбудсмена Валерію Лутковську.

Коментарi

Коментарiв