Вбивати і захоплювати нові території – Маккейн пояснив план Путіна в Україні

268
Маккейн зробив різку заяву проти російської агресії на Донбасі

Заява ватажка так званої ДНР Олександра Захарченка про створення «Малоросії» на окупованих територіях Донбасу продемонструвала, що президент Росії Владімір Путін не прагне до миру в Україні. Про це на своєму сайті заявив сенатор США від штату Арізона Джон Маккейн.

«Прагнення Путіна відновити Російську імперію зробило ще один крок вперед, коли підтримувані Росією сепаратисти у Донецькій області оголосили незалежну «державу» і взяли ім’я царської епохи «Малоросія», – підкреслив сенатор, додавши, що відповідальність за це «кричуще порушення» українського суверенітету лежить прямо на путінській Росії, від влади, фінансування і зброї якої повністю залежать бойовики на Донбасі.

«Це незаконне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також посилює російські серійні порушення Мінських угод. Своєю агресивною поведінкою Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, якого покликані досягти Мінські домовленості», – зауважив Маккейн.

За його словами, замість цього російський президент розраховує, що чим більше українців вб’ють його сили і його довірені особи, тим більше української території вони зможуть захопити.

«І чим більше Путін змушує Україну виділяти мізерні ресурси на війну, а не покращувати економіку, тим більше він може дестабілізувати уряд у Києві й перешкодити Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв