Мін’юст офіційно зареєстрував партію Надії Савченко

338
Міністерство юстиції України зареєструвало партію «Громадсько-політична платформа Надії Савченко»

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що Міністерство юстиції України зареєструвало її партію «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Про це сама нардеп повідомила у своєму Facebook.

«Вiдтепер я є не тiльки позафракцiйним народним депутатом ‎України, а також лiдером і головою політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко», – зазначила депутатка, додавши, що партію зареєстрували 17 липня.

«Ця партiя не буде формуватися звичним чином, ми не будемо набирати багато партiйцiв, роздавати всiм членськi квитки, вказувати що робити i вчити як партiю любити. Ви можете стати прихильником дiй партïï, якщо ви розумiє‎те iдею i подiляєте концепцiю змiни полiтичноï системи в Україні», – заявила парламентар.

До українців 17 липня 2017 року Міністерство юстиції України здійснило реєстрацію політичної партії «Громадсько-політ…

Опубліковано Надія Савченко 19 липня 2017 р.

До слова, увечері 19 липня Надія Савченко також відзначилася неоднозначною заявою щодо українсько-російських відносин в ефірі відомого пропагандистського телеканалу:

«Давайте вже нарешті зрозуміємо, що краще бути добрими сусідами, ніж поганими братами. Іноді сусіди живуть краще, а в родині брати сваряться. Давайте не будемо зближуватися і намагатися об’єднуватися настільки, щоб потім вирішувати: хто брат старший, хто – молодший. І тоді, коли ми будемо рівними, у нас будуть дуже хороші відносини».

Коментарi

Коментарiв