Тука: Українцям слід бути чесними перед собою – силою Донбас ми не повернемо

274
За словами Туки, Донбас неможливо повернути військовим методом
За словами Туки, Донбас неможливо повернути військовим методом

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука закликав українців бути чесними перед собою і розуміти, що поки окуповані території неможливо повернути військовим методом.

«Я закликаю бути чесними перед самими собою – нема поки що сили повернути території військовим шляхом. Я уникаю закликів «дайте команду і все звільнимо». Друзі, у такому випадку ми покладемо сотні тисяч життів. Воно того не варте. Ми повернемо ті території, можливо не зараз, а через рік. Однак при цьому збережемо і життя своїх хлопців, і життя людей по той бік лінії розмежування», – заявив Тука в ефірі ZIK.

За його словами,  процес повернення окупованої частини Донбасу буде складний.

«Ми, і влада, і народ, час від часу в цьому допускаємо помилки. Часто ми керуємось емоціями. Мені самому інколи доводиться йти всупереч своїм особистим переконанням. Але я свідомий того, що одна справа бути волонтером, відповідаючи тільки за себе, а інша – бути державним чиновником, від якого у певній мірі залежать долі мільйонів наших громадян. Дуже часто доводиться йти на компроміс із самим собою. Але це неминуче», – переконаний посадовець.

Крім того, він запевнив, що окупована частина Донбасу повернеться в Україну.

«Шляхом якого компромісу – я не знаю. Але переконання, що і воля на це є. І у людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, з кожним днем таке бажання посилюється», – підсумував заступник міністра з окупованих територій.

Коментарi

Коментарiв