Путін може використати заяву про «Малоросію» для тиску на Україну і Захід

330
Путін використає заяву Захарченка, аби посилити тиск на Україну і Захід?

Росія у першу чергу прагне дестабілізувати Україну та перешкодити її руху в європейському напрямку. Саме тому резонансна заява ватажка «ДНР» Олександра Захарченка про створення так званої республіки «Малоросія» може бути використана для шантажу України і Заходу.

Проект вигаданої проросійським терористом Захарченком держави може послужити і своєрідним відволікаючим маневром. Про це ідеться у редакційній статті німецького видання Die Welt.

Авто звернув увагу на дивну обставину: на його думку, проголошення псевдодержави «Малоросія» збіглося з річницею аварії пасажирського лайнера MH17 над територією, підконтрольною сепаратистам, невипадково.

«Навіть якщо Кремль не віддавав розпорядження робити подібні заяви, він може скористатися ними для посилення тиску на Київ і Захід», – переконаний оглядач.

«Москва хоче змусити Україну визнати «автономний статус» Донецька і Луганська так, аби та залишила там російських військових разом із озброєними сепаратистськими бандами, і не відновила контроль над кордоном із Росією», – підкреслило німецьке видання.

Коментарi

Коментарiв