Убивство Шеремета надовго залишиться «висяком» – політолог

305
Експерт перекнаний - убивство Павла Шеремета іще не скоро розкриють

У розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета досі багато невідомих обставин. Чи є шанси дізнатися імена винних – пояснив політичний експерт Віталій Кулик.

Серед незрозумілих обставин убивства – факт ведення стеження за журналістом, приховуються його останні телефонні дзвінки. Більше того, питання викликає версія про замовлення вбивства російськими спецслужбами, оскільки досі немає доказів того, що це вбивство призвело до необхідних росіянам наслідків.

За словами Кулика, у світі розслідуються лише одиничні випадки резонансних замовних убивств, особливо журналістів. У випадку з Павлом Шереметом, підкреслив політолог, поки не зрозумілі всі обставини.

«У справі багато «іксів». Зокрема, ведення спостереження за Шереметом, факт чого встановили при власному розслідуванні журналісти. Виявляється, що в слідства була інформація про стеження. Але чому це не розглядалося, як основна версія, і ці матеріали з’явилися після розслідування журналістів? Що це: політичне замовлення або спроба вивести когось із цієї справи?», – зауважив експерт у коментарі 24.

Також він додав, що, судячи з усього, у слідства немає чіткої лінії. Є політична версія про замовлення російських спецслужб, але вона викликає критичні зауваження.

«Немає доказів того, що вбивство Шеремета спровокувало певні тектонічні процеси в українському суспільстві, що в результаті призвело до необхідних росіянам наслідків. Приміром, змінилося певне співвідношення політичних сил», – наголосив фахівець.

На його думку, розслідування може стати успішним тоді, коли з’ясуються нові обставини, які дозволять провести чітку лінію від виконавця до замовника. Це, як стверджує Кулик, може бути виявлення нових відео, появи нових свідчень когось, хто вкаже на причетних до вбивства.

Швидше за все, переконаний політолог, це та інші резонансі вбивства залишаться «висяками» надовго.

Коментарi

Коментарiв