«Вєсті» скаржаться Порошенку на атаки і «погрожують» закритися

384
Пропагандистські "Вєсті" можуть нарешті закритися?

Медіахолдинг «Вєсті» написав відкритого листа українській владі, в якому жаліється, що Генеральна прокуратура України планує незаконно вивести його ЗМІ з ринку.

Відповідний документ оприлюднила прес-служба холдингу – передає Українська правда.

«Незалежні українські ЗМІ – радіо «Вєсті», газета «Вєсті», сайти vesti-ukr.com і ubr.ua через дії правоохоронних органів знаходяться під загрозою закриття. У будь-який момент журналісти можуть бути фізично позбавлені можливості виконувати свої професійні обов’язки», – заявили в компанії.

Лист адресований президенту Петру Порошенку, прем’єрові Володимиру Гройсману, Голові Верховної Ради Андрію Парубію, міністру внутрішніх справ, Генпрокурору, голові Національної спілки журналістів і Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

«Вєсті» скаржаться, що 14 липня 2017 року Головна військова прокуратури ГПУ провела обшуки в його редакціях, під час яких нібито порушила права людини.

Проте, у холдингу стверджують, що, згідно з інформацією його джерел, «найближчим часом планується нова атака на ресурси холдингу».

«За поданням Військової прокуратури готується рішення про арешт та накладення заборони на користування приміщеннями, де знаходяться редакції радіо «Вєсти», газети «Вєсти», сайтів vesti-ukr.com і ubr.ua. У результаті робота всіх ресурсів буде зупинена», – ідеться у заяві.

Коментарi

Коментарiв