Повернення Донбасу розтягнеться на 40-50 років – експерт

543
Україна зможе повернути Донбас лише через 2 покоління?

Українські політики багато чого обіцяють і називають різні терміни повернення окупованих територій, однак роблять вони це дарма. Так висловився експерт із питань державної безпеки Василь Вовк, оцінюючи заяву Георгія Туки, про те, що Україна може повернути Донбас після розпаду РФ.

«Не варто зосереджуватися на розпаді РФ. Має бути розуміння, що для миру на Донбасі принаймні потрібно ухвалити закон про тимчасову окупацію цих територій і поставити адміністративний кордон, як у Криму», – підкреслив Вовк у коментарі Слову і Ділу.

«Так, ще жоден закон не зупиняв РФ, проте в Криму принаймні немає війни. Крим не наш, однак і ОРДЛО теж не наші. Потрібно це визнати», – переконаний фахівець.

За його словами, повернути Донбас можливо мінімум за два покоління.

«Скільки людей з обох сторін вбито, смертей пережито, розрухи завдано. Вже ситуація дійшла межі, коли є генетична ненависть один до одного. Інтегрувати територію – це лише одна складова. Як інтегрувати людей, коли вони вбивають один одного? Кожна третя сім’я зазнала горя від війни на тих територіях. Як їх приєднати до України після цього?», – зауважив експерт.

«Повернення ОРДЛО до України виглядає реальним через 40-50 років. Два покоління мінімум мають вирости після того, як закінчаться вбивства на Донбасі. Так, це непопулярні речі, але така реальність», – заявив він.

Коментарi

Коментарiв