Подолати російську пропаганду Україні допоможе боротьба з корупцією, − Пайєтт

179
Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт висловив думку, що побороти російську пропаганду допоможе лише успішне запровадження реформ і подолання корупції.

Подолати російську пропаганду Україні допоможе боротьба з корупцією, − Пайєтт
Під час прес-конференції з питань протидії інформаційній війні Російської Федерації Пайєтт зазначив, що українська влада робить величезну помилку, намагаючись просто спростовувати пропаганду РФ. 
«Пріоритетом номер один для України 2016 року має бути боротьба з корупцією. Це ключовий аспект, який допоможе продемонструвати, що держава рухається вперед. Найкраща зброя проти «кисельових» − антикорупційна прокуратура й НАБУ. Це також заступники Генерального прокурора, наприклад, Давид Сакварелідзе, які намагаються притягнути злочинців до відповідальності», − цитує 24 американського дипломата.  
Він також наголосив, що українська влада повинна продовжувати плідно співпрацювати з Європейським Союзом, налагоджувати торговельні й економічні зв’язки зі Штатами, боротися за залучення нових інвестицій. Усе це допоможе довести, що російські ЗМІ зображують неправдиві факти. 

Коментарi

Коментарiв