Росія не може собі дозволити пряму агресію проти України – журналіст

429
Журналіст переконаний - Росія не може піти на пряму агресію проти України

Відкидати причетність Росії до вбивства Павла Шеремета не можна, оскільки війна між Києвом і Кремлем триває, а завдання російських спецслужб якраз і полягає у дестабілізації ситуації в Україні. Про це розповів український кореспондент в РФ Роман Цимбалюк.

«Сьогодні насамперед варто згадати самого Павла: його усмішку та професіоналізм. Хай би що відбувалося, українські журналісти повинні вимагати від влади та правоохоронців знайти вбивць Шеремета. І покарати їх за цей злочин», – підкреслив Цимбалюк у коментарі Гордону.

Як він зауважив, нині суспільство акцентує на тому, що влада зловживає так званим російським слідом: мовляв, у всьому є винними агенти Кремля.

«Тому в цьому разі українці не вірять представникам влади та правоохоронних органів, коли ті стверджують, що за загибеллю Шеремета стоять росіяни. Хай там як, війна в нас не закінчилася, а значить, відкидати версію про російський слід не можна», – додав український кореспондент.

Крім того, він спрогнозував, що Україні іще довго доведеться воювати за незалежність своїх медіа.

«Шеремет був знаковою людиною і для України, і для Росії. Зі свого досвіду роботи в Москві я доходжу висновку, що завдання російських спецслужб якраз полягає у дестабілізації ситуації в Україні. Оскільки пряму агресію вони собі зараз дозволити не можуть. Винятком є лише провокації у зоні бойових дій. Нам не можна забувати, що війна за незалежність України та за незалежні українські медіа триватиме ще довго», – підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв