Нардепи побилися у центрі Києва: постраждав півень

404
Одному з нардепів "прилетіло" в голову кліткою з півнем

Нардепи Радикальної партії і представник «БПП», глава Соціал-демократичної партії Сергій Каплін влаштували бійку під будівлею столичного Печерського суду. Про це повідомляє Еспрессо.TV.

Інцидент стався перед початком засідання у справі проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка за звинуваченням у поєднанні депутатської діяльності з роботою головним редактором газети «Політика», а також у наданні завідомо неправдивих показань.

Підтримати головного «радикала» країни прийшли нардепи Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько та Андрій Лозовий, яких зустрів Каплін із іншими представниками «БПП». Останні принесли півня, на якому було написано ім’я Ляшка, кидали в нього гроші, намагалися облити водою.

Незважаючи на це, лідеру Радикальної партії все ж вдалося пройти в зал суду.

За словами Ігоря Мосійчука, в результаті Капліну кинули в голову кліткою з півнем.

«Сам нардеп від «БПП» Каплін сховався за спинами беркутів і кавказької тітушні. Сховався і мовчав як німий. Довелося кинути йому на голову клітку з півнем, яку хтось притягнув під суд. Капліну з півнем буде зручно. Їхнє місце в курнику», – зазначив нардеп, додавши, що масовка Капліна була проплаченою, а тітушки розійшлися через 5 хвилин після того як «радикали» зайшли в будівлю суду.

Каплін вср#вся! Під суд де розглядається справа сфальшована НАЗК справа, знову прийшла масовка організована нардепом від…

Опубліковано Ігором Мосійчуком 21 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв