Кремль хоче проковтнути українські землі повністю – політик про «Малоросію»

760
Заява Захарченка про створення нової «держави Малоросія» - нова спецоперація Путіна і його команди?

До путінської команди нарешті дійшло, що в XXI столітті неможливо відкусити частину іншої незалежної суверенної держави. Однак таке прозріння прийшло занадто пізно, тому Кремлю не залишається іншого виходу, як спробувати проковтнути Україну повністю. Таку думку висловила російський політик Наталья Гулєвская.

«Заява Захарченка про створення нової «держави Малоросія» як правонаступниці України – це нова спецоперація Кремля і Луб’янки, яку буде здійснено до чергових виборів президента Росії», – підкреслила політик, передає Обозреватель.

Найімовірніше, за її словами, відбудеться провокація, пов’язана з повноважним представником Росії в контактній групі з врегулювання ситуації в східній частині України або напад і захоплення дипломатичного представництва, і тоді Москва, оголосивши війну Україні або під приводом звільнення свого посольства, почне широкомасштабний військовий наступ з п’яти напрямків – Придністров’я , Криму, «ДНР», «ЛНР» і з території Білорусі.

Кремль, переконана Гулєвская, намагатиметься якомога швидше захопити Київ: «Потім, поставивши на чолі держави Медведчука (або іншу свою маріонетку) і повернувши Крим Україні, Москва спробує виплутатися з політичної пастки, куди її привели імперські амбіції Кремля і Луб’янки».

За її словами, такий сценарій є цілком очікуваним і став можливим лише завдяки нерішучості чинної української влади дати адекватну відсіч агресору.

«Поки що залишилося небагато часу, Україні необхідно встигнути повністю розірвати всі дипломатичні та економічні взаємини, в яких безпосередньо чи опосередковано бере участь Росія, закрити всі дипмісії на своїй території та припинити всі контакти з офіційними особами. Також Київ має вимагати виключити Росію з ООН та інших міжнародних організацій, а також, щоб його негайно прийняло у НАТО», – підсумувала політик.

Коментарi

Коментарiв