Олігархи дограбовують країну, знищуючи усі досягнення Революції гідності – політик

531
Чи готові українці виходити на новий Майдан?

Українці уже кілька разів виходили на Майдан, тому незрозуміло, чи готовий сьогодні народ знову вийти на протести, оскільки після попередніх мітингів вони не отримали нічого, крім крові і розчарування. Про це розповів очільник Європейської партії України Микола Катеринчук.

Політик констатував, що українці, а особливо ті, хто раніше стояв на Майдані чи був у зоні АТО, якщо раніше не розуміли, то нині уже розуміють, що відбувається у державі.

«Олігархат дограбовує країну, і фактично, всі завоювання Революції нехтуються сьогодні… Верховенство права знищене у нас формуванням особисто Президентом Верховного суду. Подивіться, що зараз у Польщі відбувається. Там хотіли змінити – із 25-ти суддів Верховного суду поставити 15-ть правлячою партією. 100 тисяч поляків вийшли, бо розуміють, що без верховенства права не буде розвитку Польщі, не буде добробуту і не буде демократії», – заявив Катеринчук в ефірі ZIK.

Натомість, додав він, Президент отримав можливість через зміни до Конституції самому сформувати Верховний суд із 180-ти суддів, і такої влади не мав навіть екс-президент Віктор Янукович.

«Держава – найбільший рекетир. Забирають усе», – заявив політик, розповідаючи про знесення МАФів у містах і захоплення урожаїв у селах.

За його словами, він не знає, чи нині українці готові знову вийти на Майдан, оскільки виходили уже кілька разів, але, крім крові та розчарування, нічого не відбувається. Відтак, стверджує фахівець, слід готуватися до різних варіантів подій. Зокрема, і дострокових виборів, що є кращим варіантом, аніж ще одне повстання, яке вже мирно не пройде.

Коментарi

Коментарiв