Юрій Касьянов: Наші кримінальні «еліти» моделюють нову владну конструкцію

411
Волонтер Юрій Касьянов

Це не змова проти Порошенка. Арсеній Петрович не копає під Петра Олексійовича, а Гройсман НЕ зраджує свого патрона. Це наші кримінальні «еліти» моделюють нову владну конструкцію, яка дозволить їм зберегти контроль над країною в разі невдачі на парламентських або президентських виборах.

Під парламентські вибори (можливо, позачергові), вони запускають нові / старі партії, прекрасно усвідомлюючи нерайдужні перспективи «БПП» і «НФ». Паралельно вся міць державної порохоботської пропаганди і адмінресурсу вже третій рік спрямована на знищення в зародку політичних проектів опонентів. Втім, будь-яка там умовно-опозиційна дрібниця погоди не робить, і коштує недорого. А офіційно призначений в супротивники «Опоблок» чесно відпрацьовує партнерську угоду про договірну гру.

Найстрашніший ворог, звичайно ж, Юля, яка усі післямайданівські роки живе тільки мрією про реванш. Її пристрасна ненависть до соратників, які її зрадили, не залишає героям революції ніякого вибору: або вона, або вони.

Ворог поменше – Саакашвілі. Найбільший популіст і демагог нахабно пасеться на корупційному полі, відтягуючи на себе пасіонарні голоси, і у вирішальний момент цілком може злитися в екстазі передвиборної боротьби з зловісною Юлією Володимирівною.

Показова порка депутатів і прийдешнє позбавлення їх від депутатської недоторканності – це створення і відпрацювання на практиці аварійного механізму управління народними обранцями у вірогідному несприятливому майбутньому. Компромат старанно збирається на всіх, і тільки чекає свого часу. Як відомо, був би депутат, а стаття знайдеться.

І ось тепер ще анонсоване урізання повноважень президента, по суті – реінкарнація ідеї конституційної реформи Леоніда Даниловича. Той, пам’ятайте, перед загрозою походу у владу донецьких беззаконників заклав під їх майбутній гешефт конституційну міну, яку, однак, Янукович легко знешкодив рішенням Конституційного суду …

Янукович залишив після себе гіркий осад, і тепер у «національні арбітри» визначать кого-небудь простіше. Наприклад, нейтрального і популярного Славу Вакарчука, який одною тільки своєю участю у майбутніх президентських перегонах вб’є відразу кількох зайців для правлячої Системи: знешкодить Юлю і Мішу, легітимізує сумнівні «вибори», стане співаючою ширмою для продовження солодкого життя вузького кола кислих осіб.

Джерело: Юрій Касьянов

Коментарi

Коментарiв