Політолог: Проект «Малоросія» – крах ідеї про автономію Донецької і Луганської області

424
План щодо автономних Луганської і Донецької областей провалився?

Змістовно проект «Малоросія» не має майбутнього, що означає крах ідеї про автономні Донецьку та Луганську області. Таку думку висловив очільник Єдиного координаційного центру «Донбас» Олег Саакян.

«Росія зрозуміла, що продати їх як якесь сепаратистське утворення західному світу не вдалося, тому що всі розуміють, що немає ні етнічних, ні культурних, ні релігійних обставин для того, щоб говорити про сепаратистські настрої на сході України», – підкреслив Саакян у своєму Facebook.

Відтак, за його словами, вони почали розробляти концепцію, яким чином не «вставити» «ДНР» і «ЛНР» до складу України, а політично й культурно «одягнути» їх на всю Україну.

«Чи небезпечно це для України? Майбутнього цей продукт не має, але Україні варто бути готовою до того, що Росія використовуватиме концепт «Малоросії» на міжнародній арені, апелюючи до нібито іншого бачення майбутнього України на окупованих нею територіях. Раніше Росія цупила українську історію, тепер починає нею маніпулювати», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв