Путін дав Суркову нове завдання щодо України

526
Українські спецслужби розповіли про нову команду Путіна Суркову

На закритій нараді вищого керівництва Російської Федерації у травні 2017 року президент Росії Владімір Путін розкритикував свого радника Владіслава Суркова за провал операції щодо дестабілізації громадсько-політичної ситуації в Україні. Про це заявив очільник Служби безпеки України Василь Грицак.

Згідно з інформацією СБУ, Путін віддав Суркову нове завдання щодо України – перезавантаження чинної влади в Україні. Місцем для провокацій обрали столицю України – Київ.

«Лише протягом тижня, з 28 червня по 4 липня, СБУ викрила 6 спроб з боку російської сторони організувати акції протесту біля Посольства Польщі. Російські куратори вимагали провести у Києві акції протесту щодо річниці Волинської трагедії», – зазначив Грицак.

Також він підкреслив, що 5 липня СБУ попередила 7 спробу провокацій теж біля польського посольства. Ціна акції – 3 тисячі доларів. Найняті псевдоактивісти мали принести з собою шибеницю і навкруги розлити червону фарбу. Крім того, вони повинні були підпалити фото відомих польських діячів.

Українські спецслужби затримали провокаторів, які розказали інформацію про замовників.

Коментарi

Коментарiв