Донбасу намагаються «впарити перегній» 17 століття – Казанський про «Малоросію»

460
На думку Казанського, проектом "Малоросія" Донбасу намагаються "впарити перегній" 17 століття

Мешканцям Донбасу замість євроінтеграції та свободи намагаються «впарити перегній» 17 століття, і думають, що це спрацює. Таку думку висловив журналіст, публіцист Денис Казанський.

«Узагалі вся ця історія з «Малоросією» наочно показує, чому Росія програє і в підсумку остаточно програє битву за розуми. Всіх придворних кремлівських політтехнологів з мільйонними гонорарами вистачило тільки на те, щоб викопати із землі зотлілий труп «Малоросії» і переконувати людей, що це ново і прогресивно», – підкреслив Казанський.

Як він зауважив, людям, які живуть на Донбасі, замість євроінтеграції, розвитку і свободи бойовики пропонують ідею 17 століття під назвою «Малоросія».

«Західним цінностям Росія протиставляє перегній, і думає, що це спрацює. Саме тому проросійські політики завжди програвали в Україні. Від щирого, що вони пропагують – совок, цар-батюшка, Малоросія, скрєпи – віє трупним отрутою. А створити щось по-справжньому нове і модне – розуму не вистачає», – наголосив журналіст.

Вообще вся эта история с Малороссией наглядно показывает, почему Россия проигрывает и в итоге окончательно проиграет бит…

Опубліковано Денисом Казанским 22 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв