Російський суд заочно заарештував українського прокурора у справі Януковича

289
Українського прокурора у справі Януковича заочно заарештували

У Москві за клопотанням Слідчого комітету заочно заарештовані прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко і слідчий з особливо важливих справ Вадим Приймачок, які є провідними учасниками розслідування проти Віктора Януковича і Сєргєя Шойгу.

Як повідомили в Басманному суді Москви, ввечері 20 липня були розглянуті і задоволені клопотання, з яких випливає, що Кравченко і Приймачок є обвинуваченими у кримінальній справі, порушеній за статтею 299 російського КК «Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи, поєднане з обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину». Про це повідомляє Фонтанка.

Нагадаємо, прокурор Кравченко підтримує обвинувачення в заочному судовому процесі над Януковичем у справі про державну зраду. Слідчий Приймачок домігся через суд права на виїмку документів в адміністрації президента Росії на вулиці Іллінка в Москві.

Також слід зауважити, що минулого року прокуратурою України було порушено і розслідується справа щодо міністра оборони Сєргєя Шойгу і сімнадцяти російських чиновників. Їм інкримінується посягання проти основ національної безпеки України.

Коментарi

Коментарiв