У Москві провели мітинг із вимогою вільного Інтернету

349
Росіяни почали виходити на мітинги через закони Держдуми щодо обмежень в Інтернеті

У центрі Москви сотні людей вийшли на марш «За вільний Інтернет», у зв’язку з ухваленням Держдумою РФ законів про регулювання роботи месенджерів і про заборону засобів обходу блокування сайтів, що набудуть чинності 1 січня 2018 року і 1 листопада 2017 року відповідно.

Головні вимоги організаторів акції – скасувати цензуру в Інтернеті, реабілітувати фігурантів кримінальних справ «за репости і лайки», а також відправити у відставку главу Роскомнадзора Олександра Жарова. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Акцію узгоджено з мерією столиці. Заявку у мерію подавали Партія народної свободи, «Демократичний вибір», Партія 5 грудня, Піратська партія Росії, Лібертаріанська партія і рух «Роскомсвобода».

Марш за свободный интернет на Страстном бульваре. Прямая трансляция

Опубліковано Открытая Россия 23 липня 2017 р.

До слова, 16 липня аналогічна акція пройшла у Санкт-Петербурзі.

Як наголосив один із організаторів акції у Москві, член ради московського регіонального відділення ПАРНАС Еміль Халіков, передумов для проведення маршу було багато – від законів Ярової «і до сьогоднішнього дня, все це назрівало і врешті-решт вилилося в конфлікт Олександра Жарова і Павла Дурова».

«Заборонна політика систематично проводиться вже величезну кількість років. Приблизно такий же сценарій ми бачимо в роботі влади з Інтернетом. Заборонні закони, постанови та повноваження Роскомнадзора і, в принципі, «інтернет-свавілля» будуть збільшуватися, ми побачимо повний хаос в Інтернеті, коли звичайні користувачі Інтернету отримуватимуть кримінальні справи, а інтернет-ресурси будуть блокуватися», – заявив активіст.

Коментарi

Коментарiв