Нова зрада? – ЄС виступив проти нових антиросійських санкцій США

585
Між ЄС і США назріває справжній конфлікт через антиросійські санкції

Європейський Союз закликав США взаємодіяти з іноземними партнерами в процесі оголошення санкцій Про це пише Financial Times.

Європейська комісія попередила американську сторону про можливі «широкі і невибіркові» «непередбачені наслідки», особливо щодо зусиль ЄС із диверсифікації джерел енергії з Росії.

Так, Німеччина вже попередила про можливу відплату, якщо США дійдуть до санкцій німецьких фірм, що займаються будівництвом нового балтійського трубопроводу для російського газу.

«Ми стурбовані тим, що заходи, обговорювані в Конгресі США, можуть мати ненавмисні наслідки не тільки тоді, коли йдеться про єдність Трансатлантичного договору, однак і про економічні та енергетичні інтереси ЄС. Цей вплив може бути потенційно широким і невибірковим, в тому числі коли стосується зусиль по диверсифікації джерел енергії», – йдеться в заяві Комісії.

Також зазначається, що Євросоюз вимагатиме «публічного або письмового запевнення», що адміністрація президента Сполучених Штатів Трампа не застосує нові санкції у спосіб, що нашкодить інтересам ЄС.

Коментарi

Коментарiв