Результатом політичної кризи може стати відставка Яценюка, – журналіст

195
Головний редактор Радіо Вести Валерій Калниш висловив думку, що результатом політичної кризи, яка нині панує в Україні, може стати відставка Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Результатом політичної кризи може стати відставка Яценюка, – журналіст
В інтерв’ю для РБК-Україна Калниш зазначив, що Яценюк має лише один варіант для збереження посади – погодитися на кадрові зміни, запропоновані парламентом. Він нагадав, що у січні цього року розпочалася неоголошена війна між Прем’єром і Президентом після того, як «БПП» почав підготовку до дострокових виборів до Верховної Ради України. Кроком Яценюка у відповідь став заклик здійснити референдум щодо запровадження змін до Конституції. 
Глава уряду спробував пропіаритися за рахунок цієї гучної заяви, проте це не мало бажаного результату. Пізніше заклик Яценюка гостро розкритикував лідер фракції «БПП». 
«Нині в українській політиці відбувається те, що англійці називають «ідеальний шторм». Це ситуація, коли обставини складаються таким чином, що ефект від їх злиття в рази сильніше і призводить до воістину руйнівних наслідків там, де за умови впливу лише причин не було б нічого помітно», − підкреслив Калниш.

Коментарi

Коментарiв