Путін хоче створити Білорусь на території України – експерт

433
Росія хоче створити в Україні своєрідну Білорусь?

Прийом так званих гойдалок, що використовує Кремль, роблячи діаметрально протилежні заяви і дії, спрямований на те, щоб вимотувати і деморалізувати Україну й Захід, щоб показати безкінечність конфлікту та безвихідь у цій історії. Про це розповів політолог Михайло Басараб.

За словами Басараба, така тактика потрібна Росії, аби продемонструвати, що на Донбасі все складно, процес буде тривалим доти, доки сторони не пристануть на пропозиції Кремля.

Експерт зауважив, що Кремль і контрольовані ним терористичні угрупування на Сході України чергують агресію з миролюбними заявами. Наприклад, сьогодні путінська маріонетка ватажок «ДНР» Олександр Захарченко погрожує дійти танками до Ужгорода, а вже завтра верзе щось про бажання повернути  так звану ДНР до складу України.

«Це тактичні прийоми і гра на вимотування до того часу, поки в опонентів РФ не опустяться руки, і вони в повному обсязі не виконають вимоги Кремля. Але це їй не вдасться. Росія не упокорить Україну, яка вже відбулася як історична даність», – підкреслив політолог у коментарі 24.

Згідно з його прогнозом, РФ не зможе знищити українську націю саме через адекватну оцінку українцями всього того, що відбувається в Криму і на Донбасі.

«Тотальна окупація Росією України неможлива, тому що це ресурсно непідйомне завдання для Кремля. Як тільки якомусь ідіоту прийде така ідея, можна поставити хрест на державі «Росія». Хоча б з тої простої причини, що втримати Україну під російською окупацією нереально. Тому єдине, що залишається РФ, на бандитському жаргоні – «взяти на понт» Україну і наших західних партнерів, залякуючи тотальною конвенційною війною і чергуючи заяви про мир з локальними збройними сутичками», – висловив думку фахівець.

Крім того, він запевнив, що справжня стратегія російської влади – застосовувати періодично силу, змінювати її заявами про готовність до досягнення політичних домовленостей.

«Путіну потрібна Білорусь на території України. Номінально незалежна держава з повним політичним контролем з боку РФ. Тому він застосовує тактику гойдалок. На жаль, це призводитиме до виснаження і втрат. Україні треба застосувати більш активну оборону і давати кратно більшу відповідь ворогу, розвивати авіацію і ракетні війська, а також дати остаточно зрозуміти, що Мінські домовленості – це ахінея, ОРДЛО і Крим – окуповані території; Росія – агресор, а Путін – воєнний злочинець», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв