Угода користувача

Використовуючи сторінки сайту PoliticUA, Ви автоматично погоджуєтеся з наведеними нижче умовами:

1. Ви переглядаєте сторінки та використовуєте сервіси PoliticUAтільки добровільно та берете на себе персональну відповідальність за свої дії, згідно із законами України, а також держави, в якій перебуваєте фізично, та відповідно до міжнародних угод.

2. Безкоштовні сервіси сайту надаються без гарантій з боку власників нашого сайту. Зміни в роботі сервісів, а також повне або тимчасове припинення їх роботи власники сайту PoliticUA можуть здійснювати в односторонньому порядку та без попереджень.

3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, що можуть стати наслідком використання або невикористання Вами його інформації та сервісів.

4. Адміністрація не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації.

Думки авторів статей, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думкою Адміністрації сайту.

5. Часткове або повне використання інформації зі сторінок ресурсу PoliticUAдозволяється лише із зазначенням активного гіперпосилання на PoliticUA.

Під використанням мається на увазі будь-яке відтворення, оприлюднення, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, перероблення а також інші засоби, передбачені чинним законодавством України.

Для друкованих видань передрук матеріалів сайту PoliticUA дозволяється на гонорарній основі.

6. Матеріали, розміщені на сайті PoliticUA у місцях, відведених для рекламних матеріалів, або позначені знаками «Реклама», «PR», «Точка зору» та ін., публікуються на правах реклами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

7. Цю Угоду може бути змінено або доповнено в будь-який час без будь-якого сповіщення. Всі зміни вступають в силу одразу після публікації нової редакції.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Порушення цих умов розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності, з усіма наслідками, що випливають із цього порушення. У цьому разі PoliticUAзалишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Дана Угода має характер публічної оферти, є еквівалентом усної угоди та у відповідності зі ст. 153-160 Цивільного кодексу України, має належну юридичну силу.

3,776 total views, 11 views today